ŻEL DO PRANIA

Flo Hybrid Color

Unikalna formuła żelu łączy w sobie siłę proszku do prania z enzymami, z pielęgnującymi właściwościami płynów. Połączenie substancji zmiękczających i piorących powoduje, że pranie jest miękkie i idealnie czyste. Zapewnia ochronę włókna oraz koloru, dzięki czemu tkaniny pozostają jak nowe. Nadaje tkaninom delikatność i świeży, długotrwały kwiatowy zapach. Odpowiedni do prania ręcznego i do pralek automatycznych.

  • idealnie czyste pranie

  • miękkie tkaniny

  • ochrona koloru

  • piękny zapach

Żel do prania Flo Hybryd Color jest innowacyjnym połączeniem proszku do prania z płynami, które pielęgnują twoje tkaniny. Dzięki temu poradzi sobie nawet z najbardziej zabrudzonymi ubraniami, zachowując ich pierwotny kształt i kolor. Jego konsystencja i skład zapewnią ci perfekcyjną czystość oraz ochronę koloru bez obaw o pozostałości proszku na tkaninie po wypraniu. Żelem do prania Flo Hybrid Color zapewnisz drugą młodość swoim ulubionym, kolorowym ubraniom, a nowym zagwarantujesz ochronę przed utratą barwy. Zapach żelu do prania Flo Hybrid Color sprawi, że po założeniu ubrań wypranych w nim, przeniesiesz się do krainy kwitnących kwiatów. Zapach utrzyma się przez długi czas zarówno na ubraniach, w szafie i w całym otoczeniu na bardzo długo, dzięki czemu zyskasz poczucie komfortu i pewności siebie. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że produkt jest bardzo wydajny i wystarcza na wiele prań.

Zespół specjalistów, który opracował recepturę tego produktu,  dołożył wszelkich starań, aby żel nie zawierał fosforanów i parabenów, a jego skład był przyjazny dla środowiska. Każdy użytkownik pokocha jego prostotę w użyciu i rewelacyjność działania. Opływowy kształt butelki oraz jej poręczność sprawia, że dozowanie jest łatwiejsze. Zadanie to ułatwia także specjalny aplikator dołączony do opakowania. Stosując żel do prania naszej marki, poczujesz ogromną różnicę w miękkości i delikatności wypranych w nim ubrań. Żel nadaje się do codziennego prania ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Syntetycznym materiałom nadaje elastyczność, a naturalnym tkaninom dodaje objętości i puszystości.

Pranie z żelem Flo Hybrid Color sprawi, że ta czynność będzie bezproblemowa zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, odczarowując zwykły, domowy obowiązek.  Stosując produkt Flo Hybrid Color zapewniasz sobie doskonałą jakość oraz efektywność prania. Ten produkt zadowoli najbardziej wymagających konsumentów i sprawi, że czyszczenie ubrań będzie szybkie i proste. Używając tego żelu do prania, masz gwarancję nieskazitelnie czystych ubrań o nasyconym kolorze i cudownym zapachu.

POJEMNOŚĆ

2l

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T15:07:25+02:00
Go to Top