ODPLAMIACZ DO TKANIN KOLOROWYCH

Flo Oxy Power

Odplamiacz OXY POWER dzięki sile aktywnego tlenu doskonale usuwa plamy z tkanin. Skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu, jest odpowiedni także do wełny i delikatnych kolorowych tkanin. Nadaje się do prania w pralce automatycznej oraz do stosowania bezpośrednio na plamy. Nie zawiera chloru ani fosforanów.

  • ochrona koloru

  • delikatny dla tkaniny

  • usuwa uporczywe plamy

  • funkcjonalny dozownik

Odplamiacz do kolorowych tkanin Flo Oxy Power jest efektywnym środkiem, który usuwa wszystkie zabrudzenia z kolorowych ubrań. Formulację detergentu tworzą aktywne składniki, które sprawiają, że brud zostaje oderwany z powierzchni materiału. Po zastosowaniu wybielacza twoje ubrania będą czyste, a kolory odświeżone. Nowoczesna formuła preparatu gwarantuje wysoką skuteczność, a zarazem delikatność dla ubrań. Wybielacz do tkanin kolorowych został opracowany przez specjalistów, którzy zadbali również o komfort noszenia odplamionych ubrań. Wzbogacili detergent o kompozycję zapachową i dodatki, dzięki którym odzież jest czysta, pachnąca i miła w dotyku.

Odplamiacz do kolorowych ubrań marki FLO to innowacyjny produkt do odzieży i akcesoriów kolorowych z każdego materiału. Preparat usuwa wszystkie zabrudzenia, nie pozostawiając po nich śladu. Zachwyci cię jego skuteczność i delikatność dla tkanin, ponieważ odplamiacz do kolorów nie niszczy ubrań. Detergent sprawdzi się podczas wywabiania plam z twojej bielizny, sukienki, kurtki, bluzki, spodni, marynarki i pozostałych elementów garderoby. Idealnie nadaje się do czyszczenia kolorowych pościeli, koców, zasłon, a nawet dywanów i tapicerki. Bez obaw możesz używać tego preparatu do różnych typów materiałów, nawet tych najdelikatniejszych. Wybielacz do kolorowych tkanin pozbędzie się plam z kawy, czerwonego wina, jagód, trawy, błota i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń. Nie straszny mu zaschnięty lub głęboko wtarty w materiał brud. Preparat wyczyści wszystkie te zanieczyszczenia, nie pozostawiając śladu po plamach. Jego skoncentrowana formuła zawiera aktywne składniki, które docierają do splotów nici materiału i odrywają cząsteczki brudu ze wszystkich, nawet najbardziej niedostępnych miejsc.

Produkt naszej marki dedykowany do prania i usuwania plam z tkanin kolorowych zaskoczy cię wydajnością. Jego gęsta konsystencja sprawia, że płyn nie spływa z czyszczonej powierzchni i efektywnie działa. Ekonomiczne opakowanie wybielacza do kolorów to aż 1.5 litra produktu w butelce z dozownikiem. Aplikator ten został wyposażony w chropowatą powierzchnię z wypustkami. Służy ona do wcierania preparatu w tkaninę. Po wmasowaniu odplamiacza w zabrudzenie, jego aktywne składniki mają szansę dotrzeć do źródła problemu i usunąć plamę w całości. Dozownik pozwoli również użyć tylko tyle wybielacza, ile jest potrzebne do usunięcia plam, sprawiając, że płynu odplamiającego wystarczy na dłużej. Aplikator ułatwia nanoszenie produktu na plamę oraz nalewanie go do pralki.

Skład odplamiacza do tkanin kolorowych został starannie skomponowany z bezpiecznych, przyjaznych środowisku i tkaninom substancji. Nie zawiera fosforanów ani chloru, które mogą uszkadzać materiał. Formulacja wybielacza do kolorów została stworzona przez specjalistów, dlatego jest wyjątkowo skuteczna i nie wywołuje negatywnego wpływu na środowisko. Formuła produktu została skomponowana ze związków powierzchniowo czynnych, substancji wybielających na bazie tlenu oraz dodatków funkcyjnych i kompozycji zapachowej.

Detergent do odplamiania tkanin kolorowych naszej marki może być używany do prania ręcznego i mechanicznego w pralkach automatycznych. Zalecamy używanie 100 ml wybielacza na cykl prania w urządzeniu lub na 5 litrów wody, podczas prania ręcznego. Preparat może być nanoszony do bębna pralki lub bezpośrednio do miski, w której pierzesz ręcznie, a także bezpośrednio na plamę. Pamiętaj, aby przed zaaplikowaniem odplamiacza sprawdzić matkę na ubraniu i podczas czyszczenia stosować się do zaleceń producenta.

POJEMNOŚĆ

1,5l

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T14:58:18+02:00
Go to Top