08.03.2018

Niech Twój dom
zabłyśnie na wiosnę!

Zima zaskakuje drogowców, a wiosna? Wiosna zaskakuje nieumyte okna. A więc radzimy – wiosenne porządki rozpocznij od dokładnego umycia szyb w całym domu.

Cieszmy się z nadchodzącego ciepła, ale pamiętajmy, że promienie wiosennego słońca bezlitośnie uwidocznią wszystkie smugi i zabrudzenia, jakie pozostały na oknach po zimie. Co więcej, brudne szyby ograniczają dopływ światła do wnętrza. Dlatego, aby cieszyć się wiosenną aurą w domu, w planie wiosennych porządków mycie okien warto umieścić na pierwszym miejscu. Jeśli dotychczas to zajęcie przyprawiało Cię o ból głowy, to przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Twoi eksperci od mycia szyb i luster

Opracowaliśmy innowacyjne produkty, które będą Twoimi sojusznikami w walce o czystość, i to nie tylko okien, ale wszystkich szklanych powierzchni. W ofercie marki Flo znajdziesz zestaw trzech wyjątkowych płynów, dzięki którym szybko i skutecznie uporasz się z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Płyny do mycia szyb i luster Flo zawierają składniki, które śmiało możemy nazwać ekspertami w walce ze szklanymi zabrudzeniami. Są wydajne i skuteczne w działaniu. Dodatkowo, każdy z nich posiada unikalną super-właściwość, która ułatwi Ci wybranie produktu idealnego dla Twoich potrzeb.

Jak działają i co je wyróżnia?

Płyn z alkoholem przyspiesza wysychanie, dzięki czemu myte okno lub lustro w oka mgnieniu staje się perfekcyjnie czyste i suche. Płyn z octem owocowym nadaje czyszczonym powierzchniom idealny i trwały połysk. Natomiast płyn z nanocząsteczkami tworzy powłokę ochronną i zabezpiecza szyby lub lustra przed ponownymi zabrudzeniami – na ich powierzchni w znacznie mniejszym stopniu będzie osadzał się brud, a woda będzie spływała bez pozostawiania zacieków i smug. Dodatkowo, wszystkie produkty Flo posiadają przyjemny cytrusowy zapach i pozostawiają długotrwały efekt świeżości w całym domu. 

Wybierz swojego faworyta i już teraz wyczyść okna i lustra tak, aby wiosna mogła się w nich przejrzeć. Z produktami Flo Twój dom zabłyśnie na wiosnę!