PŁYN DO PŁUKANIA

Flo Pure Perfume

Koncentrat do płukania tkanin Pure Perfume nadaje ubraniom przyjemny, trwały i wyrazisty zapach perfum. Formuła Aroma Caps zapewnia tkaninom 12 tygodni świeżości, a system Easy Iron sprawia, że prasowanie staje się łatwiejsze. Płyn zapobiega elektryzowaniu tkanin oraz pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku. Dostępny w czterech oryginalnych wariantach zapachowych skomponowanych przez ekspertów domów perfumeryjnych.

  • miękkie tkaniny

  • delikatny i bezpieczny

  • subtelny zapach

  • hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie

Wyjątkowa linia produktowa Flo Pure Perfume oferuje cztery warianty zapachowe koncentratu do płukania tkanin. Są to kosmetyki dla twoich ubrań, które pachną tak pięknie, jak prawdziwe perfumy. Kompozycje zapachowe zostały opracowane przez ekspertów z domów perfumeryjnych, więc możesz mieć pewność, że zapach jest doskonały. Wśród koncentratów do płukania znajdziesz produkt o zapachu cyklamenu o delikatnym, słodkim aromacie oraz produkt o zapachu gardenii – wyjątkowo subtelny, kwiatowy symbolizujący miłość, wdzięk i harmonię. Kolejny wariant o zapachu tuberozy otuli cię zmysłową, intensywną, dominującą wonią kwiatową i sprawi, że nikt obok ciebie nie przejdzie obojętnie. Ostatni zapach – paczuli, ukoi twoje zmysły i zrelaksuje cudownym, słodkim, lekko ziołowo-korzennym aromatem. Spośród czterech wariantów zapachowych z pewnością wybierzesz taki, który przypadnie ci do gustu nie tylko z powodu zapachu, ale także wysokiej skuteczności w postaci delikatnych, miękkich w dotyku, pięknie pachnących przez 12 tygodni tkanin.

Koncentrat  do płukania FLO Pure Perfume skomponowany został z wyjątkowych składników. Jego siła sprawia, że twoje ubrania są zmiękczone na poziomie pojedynczych splotów nici. Warto dodać, że płyn do płukania tkanin ma skoncentrowaną formułę, która podnosi jego wydajność. Już niewielka ilość koncentratu do płukania sprawi, że twoje ubrania będą miękkie i elastyczne. Produkt został przebadany dermatologicznie i uznany za hipoalergiczny. Bez obaw możesz używać koncentratu do płukania tkanin, nawet jeśli masz wrażliwą skórę. Receptura wolna od fosforanów i parabenów nie jest niebezpieczna dla przyrody. Ponadto produkt ten został wzbogacony o dodatki pielęgnujące tkaninę i chroniące kolor materiału. Płyn jest bezpieczny dla twoich ubrań, zabezpieczy je przed utratą kształtu, zmechaceniem lub uszkodzeniem. Koncentrat do płukania tkanin o zapachu perfum zrewolucjonizuje twoją codzienność. Przyjemne kwiatowe nuty będą towarzyszyć ci każdego dnia i z każdym ruchem będą koić twoje zmysły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T12:39:57+02:00
Go to Top