PŁYN DO PŁUKANIA

Flo Pure 2l

Płyn do płukania tkanin Flo Pure głęboko wnika w strukturę materiału na długo pozostawiając w nim przyjemny, delikatny zapach z nutami owoców i kwiatów. Zawiera składniki ułatwiające prasowanie Easy Iron oraz skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Daje długotrwałe uczucie miękkości i świeżości.

  • piękny zapach

  • miękkie tkaniny

  • efekt antystatyczny

  • łatwe prasowanie

Płyn do płukania tkanin marki FLO to środek nadający wypranym ubraniom delikatność, miękkość i piękny zapach. Ten doskonały produkt został stworzony w pięciu wariantach zapachowych, dzięki którym przeniesiesz się myślami w zaciszne miejsce, gdzie ukoisz swoje zmysły. Dostępne są nuty kwiatowo-owocowe, więc z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie. Preparat FLO to najlepszy płyn do płukania tkanin, co zostało potwierdzone nagrodą w kategorii Odkrycie Roku 2018 Laurem Konsumenta. Wierzymy, że doceniona została nie tylko skuteczność i zapach płynu do płukania tkanin, ale także jego wielozadaniowość. Mowa tutaj o działaniu antyelektrostatycznym i technologii ułatwiającej prasowanie ubrań.

Czyste ubranie to nie tylko takie, które nie ma plam, ale również miękkie i pachnące. Aspekt ten jest równie ważny, jak brak zabrudzeń, ponieważ podnosi komfort użytkowania odzieży i dodaje pewności siebie. Przyjemny zapach wprawia też w lepszy nastrój i ułatwia kontakty międzyludzkie. Każdy z nas uwielbia uczucie świeżości, jakiego doświadcza, zakładając na siebie wyprane i wypłukane ubranie. Najbardziej cieszy fakt, kiedy czyste stroje wiszące na wieszaku lub złożone w kostkę na półce pachną dłużej niż tylko kilka dni. Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy płyn do płukania ubrań spełniający te wymagania. Źródłem wysokiej skuteczności preparatu jest skład produktu. Kationowe związki powierzchniowo czynne, dodatki i substancje zapachowe sprawiają, że pranie jest wyjątkowo miłe w dotyku i ślicznie pachnie. Składniki są bezpieczne i nie powodują występowania reakcji alergicznych. Innowacyjna formuła detergentu jest wolna od fosforanów i parabenów, a użyte surfaktanty charakteryzują się wysokim stopniem biodegradowalności. Płyn do płukania prania naszej marki został przebadany dermatologicznie, co potwierdza jego delikatność. Zatem bez obaw możesz używać tego produktu, nawet jeśli masz wrażliwą skórę, ze skłonnością do alergii.

Na butelce, w której znajduje się płyn do płukania tkanin, niemiecki znaczek z flagą potwierdza, że preparat został stworzony przez niemieckiego producenta chemii. Świadczy to o wysokiej jakości detergentu oraz eksperckiej wiedzy, dzięki której powstał tak skuteczny płyn. Z pewnością pozytywnie zaskoczy cię zapach naszych preparatów. W ofercie produktowej znajdziesz płyny do tkanin w dwulitrowych butelkach o świeżych, roślinnych nutach:

  • Pure Sensitive w białej butelce – delikatny zapach
  • Pure Provence w fioletowej butelce – orzeźwiający, kwiatowy zapach
  • Pure Oriental w żółtej butelce – subtelny, orientalny zapach
  • Pure Nature w zielonej butelce – świeży, kwiatowo-owocowy zapach
  • Pure Breeze w niebieskiej butelce – odżywczy, delikatny zapach

Jeśli zastanawiasz się jaki płyn do płukania tkanin będzie dla ciebie najlepszy, spróbuj każdego z nich i wybierz swój ulubiony. Jakość wszystkich kosmetyków do prania jest równie wysoka, a główną różnicę stanowi kompozycja zapachowa.

Dobry płyn do płukania tkanin to nie tylko taki, który po zastosowaniu pozostawia zmiękczone i ładnie pachnąc ubrania, ale także taki, który pozytywie wpływa na sam materiał. Nasze produkty do płukania prania chronią kolor twoich tkanin. Nie ważne, czy stosujesz je do białego, czarnego czy kolorowego materiału, wszystkie zostaną odświeżone i nie wyblakną. Produkt marki FLO zapobiega także zmianie kształtu twojej odzieży. Ubrania zachowują tę samą formę, są elastyczne, nie mechacą się i nie tracą objętości. Tkaniny nie ulegają uszkodzeniu podczas cyklu prania, dzięki aktywnym składnikom, które działają na poziomie pojedynczych splotów nici. Cały materiał jest wypielęgnowany, dzięki czemu przez długi czas możesz cieszyć się nim, jakby był nowy.

Produkty FLO do płukania tkanin mogą być używane zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego. W zależności od tego, w jaki sposób czyścisz tkaniny – ręcznie czy automatycznie – należy aplikować różną ilość preparatu. Piorąc w urządzeniu, należy dozować 100 ml produktu, natomiast podczas prania ręcznego należy dodać 50 ml na 10 l wody. Nie należy stosować płynu do płukania tkanin bezpośrednio na tkaninę. Środek do prania marki FLO jest pakowany w poręczne, dwulitrowe butelki z aplikatorem – nakrętką. Jej pojemność wynosi około 60 ml. Znacząco ułatwia ona aplikację produktu do pralki i pozwala odmierzyć odpowiednią porcję detergentu.

Warto podkreślić, że wchodzące w skład produktu specjalistyczne składniki zapobiegające elektryzowaniu się ubrań i ułatwiające prasowanie tworzą tak wyjątkowy płyn do płukania tkanin. Ranking najlepszych detergentów nadających miękkość, elastyczność, piękny zapach powinien uwzględniać również dodatkowe zdolności preparatów, takie, jakie mają bezkonkurencyjne produkty marki FLO. Dzięki technologii EasyIron bez trudu wyprasujesz swoje ubrania w krótkim czasie. Nosząc odzież wypłukaną w detergencie FLO będziesz przez cały czas czuć piękny zapach uwalniający się przy każdym ruchu. Podczas zdejmowania płaszcza czy swetra zanurzonego w płynie do płukania tkanin nie doznasz nieprzyjemnego uczucia porażenia prądem.

POJEMNOŚĆ

2 litry

ZAPACH

świeży, naturalny, orientalny, delikatny

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T13:41:06+02:00
Go to Top