ODPLAMIACZ DO TKANIN BIAŁYCH

Flo Oxy Power

Odplamiacz OXY POWER dzięki sile aktywnego tlenu doskonale usuwa plamy z tkanin. Skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu, jest odpowiedni także do wełny i delikatnych kolorowych tkanin. Nadaje się do prania w pralce automatycznej oraz do stosowania bezpośrednio na plamy. Nie zawiera chloru ani fosforanów.

  • perfekcyjna biel

  • delikatny dla tkaniny

  • usuwa uporczywe plamy

  • funkcjonalny dozownik

Odplamiacz do białych ubrań Flo Oxy Power to skuteczny środek usuwający wszystkie uporczywe zabrudzenia z jasnych materiałów. Detergent zawiera aktywne składniki, które odrywają brud z powierzchni tkanin i pozostawiają je nieskazitelnie czystymi. Nowoczesna technologia wybielacza sprawia, że jest on delikatny dla ubrań i efektywny w działaniu. Receptura została wzbogacona kompozycją zapachową nadającą wypranej odzieży przyjemną woń.

Wybielacz do białego marki FLO to wyjątkowy produkt dedykowany wszystkim jasnym i białym ubraniom. Zachwyca efektem, ponieważ usuwa plamy w całości, nie pozostawiając po nich śladu. Nie niszczy materiału, z jakiego zostały wykonane ubrania i przywraca im olśniewającą, śnieżną biel. Odplamiacz do białego naszej marki wyczyści twoje bluzki, sukienki, spodnie, bieliznę, a także obrusy, pościele, firany, zasłony i wiele więcej. Bez obaw możesz go używać w celu wywabienia plam lub przywrócenia nieskazitelnej bieli wszystkim typom tkanin. Nadaje się do czyszczenia nawet najdelikatniejszych materiałów, takich jak jedwab, kaszmir czy aksamit. Skoncentrowany wybielacz do białych ubrań dociera do splotów nici i usuwa plamę nawet z trudnodostępnych miejsc. Produkt usunie najbardziej uporczywe zabrudzenia. Nie straszne mu zaschnięte, tłuste plamy, czekolada, kawa, czerwone wino, zabrudzenia z jagód, truskawek, buraków, trawy czy błota.

Preparat do usuwania zanieczyszczeń z białych ubrań jest bardzo wydajny. Gęsta formuła wybielacza nie spływa z tkaniny i efektywnie ją oczyszcza. Opakowanie o pojemności 1,5 litra zostało wyposażone w dozownik z wypustkami, który zwiększa skuteczność preparatu, jeśli odplamiacz zostanie wtarty w zaplamione miejsce materiału. Za pomocą aplikatora naniesiesz płyn wybielający bezpośrednio na zabrudzenie lub do bębna pralki. Odmierzysz nim także odpowiednią ilość preparatu.

Formuła produktu jest wolna od fosforanów oraz chloru, dzięki czemu możesz mieć gwarancję, że twoje tkaniny nie zostaną uszkodzone. Receptura opracowana przez ekspertów w dziedzinie chemii gospodarczej jest nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale i bezpieczna dla środowiska. Obecne w składzie odplamiacza substancje wybielające na bazie tlenu, surfaktanty, dodatki funkcyjne i zapachowe sprawiają, że twoje tkaniny są śnieżnobiałe, miękkie i pachnące. Preparat może być także używany do odświeżania wyszarzałych firan, pościeli i obrusów. Przywróci im biel i pierwotną elastyczność.

Wybielacz do białych tkanin FLO może być stosowany w pralkach automatycznych oraz podczas prania ręcznego. Stosowanie produktu jest dziecinnie proste. Podczas prania w urządzeniu automatycznym należy dodać do bębna jedną miarkę preparatu o pojemności 100 ml. Pamiętaj, aby zawsze prać tkaniny w warunkach polecanych przez producenta, które znajdują się na metce. Podczas prania ręcznego używaj 100 ml wybielacza do 5 litrów wody o maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza. Możesz aplikować produkt bezpośrednio na plamę lub wlać do wody. Maksymalny czas namaczania jasnych i białych ubrań nie może być dłuższy niż 4 godziny. Następnie wypierz odzież zgodnie z zaleceniem producenta, wypłucz, wysusz i ciesz się nieskazitelną bielą. Jeśli chcesz punktowo usunąć plamę bez prania całego ubrania, wystarczy nanieść 20 ml detergentu na zabrudzenie, pozostawić na 10 minut, wetrzeć preparat w plamę za pomocą dozownika z wypustkami i wyprać.

Wypróbuj odplamiacz do białych tkanin marki FLO i dołącz do grona zadowolonych klientów, których aprobata została wyrażona nadaniem naszej marce Lauru Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2018.

POJEMNOŚĆ

1,5l

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T14:55:59+02:00
Go to Top