03.11.2020

Jesienne porządki w rodzinie Flo

Każdy z nas ma ochotę raz na jakiś czas przejrzeć swoją garderobę i nieco ją odnowić. Nie inaczej jest w naszej rodzinie produktów marki Flo, dla których postanowiliśmy nieco odświeżyć design ich opakowań.

Musicie wiedzieć, że nowych opakowań doczekają się wszystkie produkty, które oferowane będą dla Was w 2021 roku. Etykiety produktów to jednak nie wszystko. Słuchaliśmy Waszych głosów, opinii i uwag i wszystkie je wzięliśmy pod uwagę. Tym samym z płynami do prania i płukania marki Flo będziecie mogli wykonać więcej prań niż dotychczas. Utrwaliliśmy też zapachy, które najbardziej przypadły Wam do gustu, np. Flo Pure Perfume: Tuberoza, Gardenia i Paczula.

Płyny uniwersalne, którymi zazwyczaj myjemy podłogi w naszych domach i mieszkaniach przeznaczone zostaną do HIGIENICZNEGO czyszczenia Waszych powierzchni. Mowa tu o zapachach Alpejska Łąka oraz Eukaliptus, pozostałe zapachy utrzymają swoją wysoką jakość i wydajność.

Prawdziwa rewolucja nastąpiła w płynach do czyszczenia kuchni oraz łazienki, bo w nowych odsłonach produkujemy je z wykorzystaniem min. 95% składników pochodzenia naturalnego!

Sprawdzajcie nasze nowości w swoich sklepach i pamiętajcie, że Flo to Wasz naturalny wybór.