Kontakt

Kontakt

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny, Poland

+48 71 794 29 23

kosmet@kosmet.com.pl

Napisz do nas

 

Nasi przedstawiciele

Region zachód

Tomasz Kukieła

Regionalny Kierownik Sprzedaży

667 650 261 tomasz.kukiela@kosmet.com.pl
1

Maciej Szul

Przedstawiciel Handlowy zachodnio-pomorskie, lubuskie

885 965 178 maciej.szul@kosmet.com.pl
2

Leszek Lewandowski

Przedstawiciel Handlowy wielkopolskie

885 965 162 leszek.lewandowski@kosmet.com.pl
3

Adam Szulc

Przedstawiciel Handlowy pomorskie

885 965 189 adam.szulc@kosmet.com.pl
4

Przedstawiciel Handlowy dolnośląskie, opolskie

885 965 157 tomasz.kukiela@kosmet.com.pl
5

Marcin Machura

Przedstawiciel Handlowy śląskie

885 965 169 marcin.machura@kosmet.com.pl
6

Piotr Płaczkowski

Przedstawiciel Handlowy kujawsko-pomorskie

885 965 161 piotr.placzkowski@kosmet.com.pl

Region wschód

Jerzy Szyda

Manager Sprzedaży

885 965 177 jerzy.szyda@kosmet.com.pl
7

Mariusz Klemba

Przedstawiciel Handlowy łódzkie

885 965 163 mariusz.klemba@kosmet.com.pl
8

Krzysztof Romanowski

Przedstawiciel Handlowy warmińsko-mazurskie, podlaskie

885 965 164 krzysztof.romanowski@kosmet.com.pl
9

Adam Laszczyk

Przedstawiciel Handlowy mazowieckie

885 965 176 adam.laszczyk@kosmet.com.pl
10

Mariusz Góra

Przedstawiciel Handlowy podkarpackie

885 965 158 mariusz.gora@kosmet.com.pl
11

Tomasz Bronisz

Przedstawiciel Handlowy lubelskie, świętokrzyskie

885 965 159 tomasz.bronisz@kosmet.com.pl
12

Artur Horwacik

Przedstawiciel Handlowy małopolskie

885 965 175 artur.horwacik@kosmet.com.pl