PŁYN UNIWERSALNY

Flo Płyn uniwersalny

Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug i zabrudzeń. Wspaniały, aromatyczny i długotrwały zapach pozwala cieszyć się czystością i świeżością.

  • długotrwały zapach

  • delikatna pielęgnacja

  • brak smug

  • extra skuteczny

Płyn uniwersalny FLO to preparat do czyszczenia wszystkich powierzchni, które można zmywać. Skutecznie usuwa brud z podłóg oraz półek, blatów i stołów. To uniwersalny płyn do mycia wszystkich miejsc w twoim domu, którym usuniesz zanieczyszczenia w postaci kurzu, pyłu, tłustych  i zaschniętych plam, a także zacieków z kosmetyków. Sprawdzi się w kuchni, łazience, przedpokoju, salonie, jadalni, sypialni, w pokojach dziecięcych, na balkonie, tarasie oraz klatce chodowej. Dedykowany do użytku na powierzchniach zmywalnych skutecznie czyści i pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Uniwersalny płyn do czyszczenia marki FLO dostępny jest w litrowym opakowaniu. Wśród produktów z linii płynów uniwersalnych można znaleźć kilka wariantów kwiatowo – owocowych, takich jak konwaliowy, cytrusowy, czy eukaliptusowy środek do czyszczenia. Kompozycje zapachowe użyte w formulacji preparatów są intensywne, dzięki czemu twój dom będzie pachniał czystością przez długi czas. Skoncentrowana formuła płynu efektywnie czyści i nabłyszcza powierzchnie, nie pozostawiając smug. Dzięki obecnym w składzie produktu substancjom powierzchniowo czynnym, które są odpowiedzialne za emulgowanie zabrudzeń i ich usuwanie, sprzątanie przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkową zaletą płynu uniwersalnego jest delikatna pielęgnacja czyszczonych obszarów. Ten jeden detergent pozwoli ci wyczyścić powierzchnie wykonane ze szkła, ceramiki, kamienia, gresu, laminatu, drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Używając płynu uniwersalnego naszej marki, zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, ponieważ produkt jest bardzo wydajny. Jedna nakrętka preparatu (około 30 ml) rozpuszczona w 5 litrach wody pozwoli usunąć ci wszystkie zabrudzenia. Jeśli chcesz pozbyć się bardzo silnych zanieczyszczeń, np. z powierzchni kuchenki lub zlewozmywaka, użyj produktu bez rozcieńczania.

Uniwersalny płyn do mycia FLO jest obowiązkowym detergentem do utrzymywania domu w czystości, ponieważ pozwala na umycie wszystkich zmywalnych powierzchni, nie pozostawia śladów, nabłyszcza, odświeża i wystarcza na długi czas.

POJEMNOŚĆ

1 litr