PŁYN DO SZYB I LUSTER

Flo płyn do szyb i luster

Nowoczesna formuła płynów do mycia szyb i luster Flo z alkoholem, octem owocowym lub nanocząsteczkami gwarantuje czystość i lśniące powierzchnie bez smug. Nadają trwały połysk, przyspieszają wysychanie czyszczonej powierzchni i ogranicza ponowne osadzanie się brudu przez co efekt świeżości utrzymuje się na dłużej. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

  • idealny połysk bez smug

  • nowoczesna formuła

  • długotrwały efekt świeżości

  • świeży zapach

Marka FLO stworzyła także linię produktów przeznaczonych do czyszczenia szklanych powierzchni oraz luster. Płyn do mycia szyb występuje w portfolio produktowym w trzech wariantach. Zielony płyn o zapachu jabłkowym zawiera w swoim składzie ocet owocowy, który ułatwia czyszczenie mytych powierzchni. Niebieski preparat o odświeżającym, morskim zapachu został wzbogacony o alkohol, który nie tylko odtłuszcza lustra, ale i przyspiesza wysychanie, pozostawiając szklane powierzchnie bez smug. Trzecim produktem z linii dedykowanej do mycia szyb i luster jest nowoczesny, bezbarwny preparat do czyszczenia szkła z nanocząsteczkami, o przyjemnym, cytrusowym zapachu.

Mycie okien, luster oraz pozostałych szklanych powierzchni nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy wyposażyć swój dom w specjalistyczne produkty do sprzątania, między innymi takie jak płyn do mycia szkła naszej marki. To gwarancja czystości bez konieczności szorowania, polerowania i ponownego mycia po kilku dniach.

Zalet płynu do okien FLO jest bardzo wiele. Zacznijmy od opakowania, w którym znajduje się ten preparat. Butelka jest lekka i poręczna, dzięki czemu możesz myć okna, nie odkładając produktu. Wygodny aplikator pozwala łatwo rozprowadzić płyn do okien na czyszczoną powierzchnię. Idealna ilość preparatu równomiernie pokrywa zabrudzony obszar, dzięki czemu płynu wystarczy na długi czas. Butelka z dozownikiem, który nie kapie to dodatkowy atut. Spray można zablokować przed aplikacją, przekręcając nakrętkę. Ta opcja zapobiega przypadkowemu rozprowadzeniu produktu, np. przez dzieci. Kolejną zaletą płynu do mycia szyb jest wysoka efektywność działania oraz zaskakująca wydajność. Wystarczy jedna doza preparatu i już po kilku chwilach zabrudzenie można usunąć, przecierając powierzchnię suchym kawałkiem ścierki lub ręcznikiem papierowym. Nie ma konieczności szorowania i wielokrotnego przecierania szkła, aby pozbyć się smug i nadać połysk. Środek do mycia szyb marki FLO nie tylko pozostawi powierzchnię czystą i błyszczącą, ale i ochroni ją przed przyszłymi zabrudzeniami. Ta wyjątkowa cecha płynu do szyb wynika z innowacyjnej formuły preparatu. Dzięki warstwie zapobiegającej przyleganiu brudu do szkła będziesz mogła rzadziej myć okna lub lustra, ponieważ ich czystość utrzyma się przez długi czas. Wzbogacona receptura preparatów do sprzątania marki FLO wypełni twój dom świeżym zapachem i podniesie komfort wykonywania codziennych czynności.

Płyn do mycia okien marki FLO z pewnością sprawdzi się także w twoim domu. Bez trudu wyczyścisz nim okno, lustro, szybę oraz inne szklane powierzchnie.  Środek do mycia okien usunie ślady z odciśniętych palców, zabrudzenia z piasku, kurz i pył , tłuste ślady, a także zacieki. Z tym skutecznym detergentem do sprzątania bez większego wysiłku utrzymasz czystość w swoim mieszkaniu. Dzięki niemu będziesz częściej cieszyć się słonecznymi dniami i światem, który wyraźnie zobaczysz przez idealnie czyste okna.

Preparat zawiera w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne odpowiedzialne za wysoką jakość. Substancje te ułatwiają mycie okien, nadają połysk, usuwają wszelkie zabrudzenia i wytwarzają warstwę antystatyczną na powierzchni szkła, zapobiegając przed osadzaniem się kurzu. Płyn do szyb FLO jest wolny od parabenów i fosforanów, mających negatywny wpływ na środowisko. Brak tych substancji w składzie produktu sprawia, że środek ten jest bezpieczny.  Obecne w preparacie surfaktanty charakteryzują się wysokim stopniem biodegradowalności. Efektywność działania potwierdzają liczne badania i testy użytkowe. Gwarancją wysokiej jakości może być również nagroda, jaką nasza marka otrzymała w 2018 r. To Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

Płyn do mycia luster FLO to produkt, który jest dziecinnie prosty w użyciu. Należy rozpylić preparat na zabrudzonej szklanej powierzchni, np. lustrze i chwilkę odczekać. Następnie należy wytrzeć do sucha ręcznikiem papierowym lub szmatką i gotowe.  Płyn do luster może być aplikowany w formie drobnej mgiełki lub aktywnej piany. Regulacja znajduje się w nakrętce z dozownikiem. Ten rewelacyjny detergent do czyszczenia szklanych przedmiotów świetnie sprawdzi się również w zastosowaniu profesjonalnym. Mogą z niego korzystać firmy sprzątające i specjaliści utrzymujący czystość w miejscach publicznych, takich jak szpitale, przychodnie, siłownie, baseny, sklepy, szkoły i wiele innych. Niezwykła skuteczność płynu do szyb i luster sprosta wysokim wymaganiom gospodyń domowych i profesjonalistów.

Linia produktowa FLO do czyszczenia szyb i luster stworzona przez trzy unikalne preparaty myjące zachwyci cię łatwością użycia, skutecznością i połyskiem bez smug. To kosmetyki dla domu przeznaczone dla zaradnych i zapracowanych. Dopasowane do twoich potrzeb płyny do mycia szklanych powierzchni pomogą utrzymać twój dom w czystości. Kompozycje zapachowe wypełnią dom świeżością, a nowoczesna formuła zapobiegająca osadzaniu się zabrudzeń przedłuży efekt.  Wypróbuj preparat do mycia szyb z nanocząsteczkami, z octem owocowym i z alkoholem i wybierz swój ulubiony.

POJEMNOŚĆ

500 ml

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2019-11-05T14:29:46+01:00
Go to Top