PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI

Flo Kitchen Cleaner

Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki i stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Pozostawia przyjemny odświeżający, cytrusowy zapach w kuchni.

  • usuwa tłuszcz i brud

  • do szkła, ceramiki i stali

  • nie pozostawia smug

  • cytrusowy zapach

FLO Kitchen Cleaner to preparat do czyszczenia kuchni, który nie pozostawia smug i zacieków. Płyn do kuchni naszej marki pozostawia nieskazitelnie czyste blaty, szafki kuchenne, płytę gazową lub indukcyjną, zlew oraz baterię. To doskonały detergent do czyszczenia piekarnika, mikrofalówki, lodówki i innych urządzeń znajdujących się w kuchni.

Płyn do czyszczenia kuchni FLO to produkt, który pokochasz od pierwszego użycia. Wygodna butelka ze spryskiwaczem ułatwi aplikację preparatu na wszystkie powierzchnie. Dzięki aktywnej pianie, która dociera do wszystkich miejsc, pozbędziesz się brudu nawet z zakamarków. Nowoczesna technologia ProActive Foam sprawia, że piana jest gęsta, nie ścieka z powierzchni, na którą została naniesiona i szybko rozpuszcza brud oraz tłuszcz ułatwiając jego usunięcie. Flo Kitchen Cleaner usuwa kurz, tłuszcz, zaschnięte jedzenie, plamy z mydła i płynu do naczyń. Bez trudu wyczyści także kamień z baterii i zlewu, przypalone resztki z piekarnika czy klejącą warstwę zanieczyszczeń z okapu. Spray do kuchni pozostawia pomieszczenie czyste i pachnące. Orzeźwiające nuty cytrusowe sprawią, że całe pomieszczenie będzie wypełnione pięknym zapachem przez długi czas.

Płyn do tłuszczu FLO jest rewolucyjnie skuteczny dzięki składnikom znajdującym się w jego formulacji. To związki aktywne powierzchniowo, dodatki ułatwiające usuwanie brudu i nabłyszczające, a także kompozycje zapachowe. Płyn przeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki oraz stali nierdzewnej. Nie powoduje uszkodzeń ani zarysowań powierzchni podczas sprzątania typowych zabrudzeń występujących w kuchni.

Aplikacja płynu do czyszczenia jest niezwykle prosta. Wystarczy nanieść preparat na zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na pół minuty, aby aktywna piana zaczęła działać. Następnie należy umyć to miejsce przy użyciu gąbki lub szmatki i przetrzeć ściereczką namoczoną czystą wodą.

Płyn do kuchni marki FLO to aż 750 ml skutecznego, niezwykle wydajnego preparatu, z pomocą którego sprzątanie kuchni będzie czystą przyjemnością.

POJEMNOŚĆ

750 ml

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T15:00:39+02:00
Go to Top