PŁYN DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

Flo Bathroom Cleaner

Flo Bathroom Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w łazience. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła. Przeznaczony jest do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien i baterii ze stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.

  • usuwa kamień i osad z mydła

  • wygodny w użyciu

  • nie pozostawia smug

  • cytrusowy zapach

FLO Bathroom Cleaner to profesjonalny płyn do łazienki. Jego działanie i bardzo wysoka skuteczność już po pierwszym użyciu miło cię zaskoczy. Płyn do mycia łazienki usunie zacieki z mydła w zlewie, w wannie, na kranie i baterii. Bez trudu rozprawi się z nagromadzonym kamieniem w trudnodostępnych miejscach. Przy jego użyciu łatwo pozbędziesz się kurzu i zabrudzeń z kosmetyków ze wszystkich powierzchni zmywalnych. To również odpowiedni środek do mycia muszli klozetowej i akcesoriów sanitarnych, który usunie brud, kamień i pozostawi przyjemny zapach. To doskonały płyn do usuwania kamienia ze szklanych powierzchni, takich jak drzwi prysznicowe czy lustra. Preparat naszej marki nadaje się także do mycia płytek, fug i elementów dekoracyjnych znajdujących się na ścianach. Płyn do czyszczenia łazienki usunie wszystkie zanieczyszczenia z ceramiki, szkła, laminatu, plastiku i stali nierdzewnej. Jest bezpieczny dla tych materiałów, więc nie musisz się obawiać, że podczas sprzątania łazienki produkt ten uszkodzi którykolwiek z przedmiotów znajdujących się w łazience.

Receptura płynu do mycia łazienki zawiera składniki aktywne odpowiedzialne za dużą skuteczność produktu. Preparat sprawia, że wszystkie powierzchnie i elementy wyposażenia lśnią czystością. Dzięki substancjom zapachowym zawartym w płynie do mycia łazienki pomieszczenie pięknie pachnie. Poręczna butelka, w której znajduje się produkt, ułatwia sprzątanie. Wygodna forma sprayu umożliwia dotarcie produktu do każdego, nawet najbardziej niedostępnego miejsca. Przy użyciu butelki z dozownikiem zaaplikujesz odpowiednią ilość preparatu, co sprawi, że detergentu wystarczy na dłużej.

Płyn do czyszczenia łazienki znacząco ułatwi ci sprzątanie. Łączy w sobie wiele innych preparatów, między innymi takich jak płyn do podłóg, spray do luster, preparat do fug i płytek, odkamieniacz. Produktem dedykowanym łazience, który znajdziesz w naszym portfolio, umyjesz wszystkie powierzchnie w łazience, a także blaty, płytki, wannę, prysznic, toaletę, pisuar, umywalkę, lustra i szyby.

POJEMNOŚĆ

750 ml

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2021-08-27T15:11:43+02:00
Go to Top