PŁYN DO NACZYŃ

Flo Balsam do mycia naczyń 450ml

Skoncentrowany, niezwykle wydajny balsam do mycia naczyń idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Wyjątkowo łagodny dla skóry dłoni. Zawiera Panthenol oraz olejki owocowe. Delikatny owocowo-kwiatowy zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.

  • zawiera Panthenol

  • idealnie usuwa tłuszcz

  • zawiera olejek arganowy

  • delikatny dla dłoni

Balsam do mycia naczyń marki FLO to kremowy detergent, za pomocą którego wyczyścisz szklanki, talerze, patelnie, garnki, sztućce, miski i pozostałe akcesoria kuchenne. Umyte naczynia nie będą miały smug ani zacieków. Płyn do naczyń naszej marki  zadba nie tylko o wyposażenie i przedmioty do gotowania, ale także o twoje dłonie. Jego formuła wzbogacona o składniki pielęgnujące skórę efektywnie nawilży ją i nie spowoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

W ofercie FLO można znaleźć linię balsamów do mycia naczyń, w której występują dwa produkty – aloesowy oraz arganowy środek do naczyń. Oba produkty są bardzo skuteczne w usuwaniu zabrudzeń i ochronie twoich dłoni. Zostały wzbogacone o olejki roślinne, które aktywnie działają, przywracając balans nawilżenia. Starannie wyselekcjonowane składniki myjące poradzą sobie z przypaleniami, zaschniętym osadem, tłuszczem i resztkami jedzenia. Balsamu do mycia naczyń możesz używać do czyszczenia naczyń ze szkła, metalu, ceramiki, porcelany, kamienia, a także plastiku i silikonu. Związki powierzchniowo czynne zawarte w recepturze detergentu są wysoko biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska. Preparat do mycia naczyń nie zawiera parabenów i fosforanów mających negatywny wpływ na środowisko. Formułę produktu wzbogacają kompozycje zapachowe, które umilają czas zmywania naczyń i usuwają nieprzyjemną woń pochodzącą ze zlewu.

Zmywanie naczyń z balsamem FLO jest szybkie i efektywne. Spróbuj w swojej kuchni tego produktu i ciesz się jego działaniem, wydajnością i zapachem.

POJEMNOŚĆ

450 ml

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2024-04-26T10:38:30+02:00
Go to Top