PŁYN DO AKCESORIÓW

Flo Baby

Flo Baby to linia hipoalergicznych produktów, które mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka. Płyn do prania bielizny niemowlęcej delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest łagodny dla skóry dziecka. Koncentrat do płukania sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych dzięki innowacyjnej formule myjącej skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia po mleku, sokach, kaszkach i deserach. Produkty nie zawierają barwników, fosforanów ani parabenów. Przebadane dermatologicznie.

  • usuwa zabrudzenia

  • innowacyjna formuła

  • łatwo się spłukuje

  • neutralne pH

Płyn do mycia butelek, smoczków i naczyń niemowlęcych został stworzony z myślą o dzieciach, zarówno tych małych, jak i dużych. Linia FLO Baby, którą tworzy między innymi ten produkt, jest zaprojektowana w szczególny sposób. Wszystkie preparaty wchodzące w skład linii FLO Baby są hipoalergiczne, a zatem nie spowodują wysypki ani podrażnienia na niezwykle delikatnej skórze twojego maluszka. Płyn do dezynfekcji zabawek to idealny produkt do czyszczenia akcesoriów dziecięcych, ponieważ nie zawiera agresywnych substancji myjących i komponentów o dużym stężeniu alergenów.

Bycie rodzicem nie jest łatwym zadaniem. Ogrom obowiązków, jaki spoczywa na barkach osób posiadających dzieci, często nie pozwala znaleźć czasu na poszukiwanie i gromadzenie informacji na temat bezpiecznych środków, których można używać do czyszczenia naczyń dla dzieci. Chcąc ułatwić wam życie i zaoszczędzić wasz czas stworzyliśmy płyn do mycia naczyń dla niemowląt. Stosując go, możecie mieć pewność, że produkt ten jest ultra bezpieczny, skomponowany ze starannie dobranych składników wysokiej jakości i bardzo skuteczny.

Przybliżmy skład płynu do mycia butelek dziecięcych. Nowoczesna formuła została stworzona z łatwo biodegradowalnych związków powierzchniowo czynnych. Oznacza to, że surfaktanty, których zadaniem jest emulgowanie zabrudzeń i ich usuwanie z czyszczonych powierzchni zostają w krótkim czasie rozłożone do prostych związków. Nie powodują one negatywnego wpływu na środowisko i nie zanieczyszczają gleb, wód ani powietrza. Te aktywne składniki wykorzystane w płynie do mycia akcesoriów dla dzieci są bezlitosne dla brudu, ale łagodne dla twoich dłoni i przyrody. Kolejnym atutem specjalistycznego płynu do mycia zabawek niemowlęcych jest brak obecności parabenów i fosforanów w składzie preparatu. Płyn do mycia butelek dla niemowląt jest również pozbawiony kompozycji zapachowej. Zabieg ten został zastosowany, aby maksymalnie ograniczyć możliwość  wystąpienia jakiejkolwiek reakcji alergicznej. Produkt naszej marki został przebadany dermatologicznie, wobec czego bez obaw możesz go stosować do mycia akcesoriów dziecięcych już od pierwszych dni życia maluszka.

Płyn do dezynfekcji dla niemowląt marki FLO to preparat przeznaczony również do czyszczenia wszystkich zabawek zmywalnych. Dzięki niemu bez trudu umyjesz gryzaki, gumowe i plastikowe zabawki malucha, a także samochodziki, klocki, figurki i inne większe zabawki twojego starszego dziecka. Dobrym pomysłem jest mycie zabawek w wannie. Najpierw przygotuj wszystkie akcesoria dzieci, które chcesz wyczyścić. Następnie posegreguj je, oddzielając duże i średniej wielkości zabawki od najmniejszych. Te ostatnie włóż do durszlaka o takiej grubości oczek, aby żadna z zabawek nie przeleciała przez otwory. Nalej do wanny ciepłej wody i dodaj kilka porcji detergentu do mycia. Płyn do mycia zabawek FLO będzie najlepszym wyborem do tej aplikacji. W kolejnym kroku włóż wszystkie duże i średnie zabawki do wanny i dokładnie je wypłucz w wodzie z płynem. W międzyczasie zanurz kilka razy durszlak z malutkimi elementami zabawek w tej samej wodzie i powtórz tę czynność kilka razy. Tym sposobem nie tylko szybko, ale i bardzo dokładnie umyjesz zabawki swoich dzieci, a dzięki zastosowaniu durszlaka nie będziesz musiała wybierać bardzo drobnych elementów z dna wanny i unikniesz strat części zabawek w odpływie kanalizacyjnym. Umyte zabawki wypłucz, używając słuchawki prysznica i pozostaw do wyschnięcia.

Płyn do mycia dziecięcych akcesoriów ma wygodne i praktyczne opakowanie. Butelka wyposażona została w dozownik z pompką ułatwiający aplikację produktu na gąbkę do mycia naczyń. Dzięki niej odmierzysz odpowiednią ilość preparatu, a produkt wystarczy ci na dłużej. Wydajna, skoncentrowana formuła płynu ma przeźroczystą, gęstą konsystencję i łatwo się pieni. Jedna porcja wystarczy na umycie wielu przedmiotów używanych przez malucha. Sam kształt butelki płynu do mycia smoczków dziecięcych został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Poręczna butelka pozwala na łatwe przenoszenie jej i sprawia, że płyn nie wyślizguje się z rąk.

Płyn do mycia butelek i smoczków marki FLO pozwoli ci bez trudu usunąć zaschnięte jedzenie z powierzchni talerzyków, łyżeczek, kubeczków, buteleczek i innych dziecięcych akcesoriów kuchennych. Rozprawi się z resztami kaszek, mleka, deserków, przetartych zupek oraz musów owocowych. Jego innowacyjna formuła sprawia, że płyn wyjątkowo łatwo się spłukuje z powierzchni wszystkich naczyń i dociera do każdego zakamarka. Ten specjalistyczny produkt pokochają rodzice i dzieci. Produkty do mycia z linii Flo Baby są przeznaczone do ręcznego zmywania naczyń.

Wypróbuj produkt nagrodzony Laurem Konsumenta w 2018 r. w kategorii Odkrycie Roku. Bezpieczeństwo stosowania, delikatność dla dłoni, skuteczność działania, efektywne usuwanie nawet zaschniętych pozostałości i zanieczyszczeń ze smoczków, zabawek, butelek i innych przedmiotów dziecięcych to powody, dla których porzucisz dotychczasowe detergenty czyszczące akcesoria używane przez dzieci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2019-11-05T14:19:52+01:00
Go to Top